הרהורים על משפחה וילדים

על הפרת זכויות הילד והמשפחה בישראל

הגיע הזמן ששר המשפטים ידיח את השופטת טובה סיוון – יענטע מחרידה

Posted by הרהורים על משפחה וילדים ב- פברואר 22, 2013


לכבוד

כב' הש' מיכאל שפיצר

הנהלת בתי המשפט

רח' כנפי נשרים 22

ירושלים

הנדון:  ביטול אישור השתתפות לטובה סיון בכנס לשכת העו"ד

             עד שתסיים פיגורים בתיקים

 1. נודע לנו כי השופטת טובה סיון יוצאת לנופש באילת על מנת להרצות בכנס לשכת עורכי הדין בסוף פברואר 2013. הנכם מתבקשים לאסור עליה להשתתף בכנס זה, היות והיא מזניחה תיקים שבהם אבות מצפים לדיונים, על מנת שיוכלו להיפגש עם ילדיהם.  במקום לקיים הדיונים, השופטת קובעת תיקים חודש וחצי אחרי הכנס, ויוצאת לבלות במלון חמישה כוכבים.
 1. כך למשל מתנהל אצל השופטת טובה סיון תיק בו אבא (קורבן גניבת זרע) מבקש הסדרי ראייה ומשמורת משותפת שנפתח עוד ביולי 2007 ועד היום מעולם לא קיבל הסדרי ראייה.  הוא כיום מנותק לחלוטין מהילד, בן שש וחצי, החל מינואר 2010 בעטייה של השופטת, אשר נתנה משמורת לאישה, ולא טרחה לקבוע הסדרי ראייה.
 1. לאחר מכן הוציאה השופטת פסק דין למשמורת קבועה ללא הוכחות וללא שמיעת עדים, כעונש על כך שהאבא הגיש נגדה תלונה בנציבות תלונות השופטים על סחבת. השופטת ממשיכה לנקום באבא זה בכך שהיא דוחה פעם אחר פעם את ההכרעה בדבר זכויותיו ההוריות ומחריפה את הנתק.  בנובמבר 2012 השופטת ביטלה 4 שעות של הוכחות ללא סיבה, וכיום היא ממשיכה לטרטר את האבא ואמלל אותו מבלי לקבוע תאריך להוכחות.  התיק, תמש 18249-09-11 קבוע לקדם משפט נוסף ב 14/4/2013, ללא אור בקצה המנהרה.
 1. האבא כבר כתב לנציבות תלונות השופטים שלא נראה לו כי יזכה לראות את בנו עד ששופטת זו תצא לפנסיה, והשופטת לעגה לו, וממשיכה ללעוג לו. לפיכך, הנכם מתבקשים להחיש את הליכי הוצאתה של טובה סיון לפנסיה, בין השאר לאור כל הסקנדלים בהם היא מעורבת, למשל ההתעללות ביוסף אגמון מקליפורניה וההשתלטות על נכסיו באמצעות מינוי כונס נכסים המקורב אליה, פרשת שטנגר ועדות השקר שנתנה במשטרה נגד שטנגר, תביעת לשון הרע שהוגשה נגדה, תביעת הרשלנות שהגישה באפי בר ישי, פרשת ההתייעצות עם מגדת עתידות, ההתעללות באורי עין צור, ההתעללות במר אוון ווטקינס, אשר הובילה למבול של תלונות מסנטורים מארצות הברית, מקליפורניה ואינדיאנה.
 1. השארתה בתפקיד מרוששת את בעלי הדין היות וידוע כי עורכי הדין לוקחים תוספת סיכון בגין הופעה אצל טובה סיון, בשל ההתנהלות מחרידה של שופטת זו.
 1. את הליכי הוצאתה לפנסיה אנו משאירים בידכם הנאמנות, וככל שתצא מהר יותר, כך ייטב, שכן היא משפיעה על שופטי רמת גן, בהיותה נשיאה, שלא לפסוק ברוח ועדות שניט ושיפמן.
 1. הינכם מתבקשים להורות לשופטת טובה סיון שלא לצאת לנופש באילת, ולקבוע דיון הוכחות  בתיק האמור, שכן לא יתכן שהשופטת תבלה בנעימים במלון לוקסוס, כאשר ילד בן שש וחצי אינו רואה את אביו כבר שלוש שנים. נא לדאוג שבמקום הנופש היא תקיים את הליך ההוכחות שהיא ביטלה בנובמבר 2012.
 1. מחוז תל אביב ראוי לנשיאה הוגנת ונייטרלית, ולא לאשת ריב ומדון ששנואה לא רק על ידי בעלי הדין, אלא גם על ידי עורכי הדין והשופטים הכפופים למרותה, מלבד כמה שופטות נשים שגם אותן מן הראוי להעביר למקום אחר.

בכבוד רב,

העתק: שר המשפטים

3 תגובות to “הגיע הזמן ששר המשפטים ידיח את השופטת טובה סיוון – יענטע מחרידה”

 1. liat said

  מה עם רבקה מקייס ? למה אתם לא מסלקים אותה מבית המשפט לצמיתות ? שהיא חותמת על צווי שקר ללקיחת ילדים מהבית ? מאמינה לשקרניות של הרווחה

 2. אמה said

  ברוך שפיטרנו מעונשה של בת העוולה הזו הוציאו אותה לפנסיה אני מקווה שבורא עולם יעשה לה משפט צדק על כל האי צדק והכאב שגרמה להרבה אנשים ושתקבל את עונשה

 3. חמימו עגבה said

  היא נפטרה וטוב שכך

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

 
%d בלוגרים אהבו את זה: